czy meble vox są dobre ?

0

Są tutaj ludzie, ktrzy kupili sobie już meble vox? Do tej pory kupowałem inne marki i w sumie  tych to się dowiedziałem dość niedawno temu. Myslicie ze te meble vox sa dobre i warto wydac na nie parezłotych więcej?

3 odpowiedzi

0

Ja wiem czy pare złotych więcej? Według mnie to one wlasnie nie są takie drogie. W porównaniu z innymi, niby to dobrymi markami, to te wypadają dsc atrakcyjnie cenowo. Mysle, ze warto je sobie kupic bo ja naprawdę jestem zadowolony. Ładny wygląd to według mnie nie wszystko. Te meble vox są do tego dość solidnie wykonane, wydaje mi się ze przykładają się do swojej roboty bo mam wrazenie, ze one naprawdę długowytrzymają i opłaca się je kupic bo nie będziesz musiał co chwile ich wymieniać.

0

Wiesz co jest fajne w przypadku mebli vox? Te wymienne fronty J Nie spotkałem się jeszcze z czymś takiem i nie wiem, może inni producenci tezmają coś takiego, ale fajna sprawa. nIe we wszystkich meblach tak jest, ale jednak w niektórzch można je sobie tanim kosztem odświeżać potem lub po rpstost zmieniać stylistyę.

0

Są dobre, znaczy się ja tak uważam bo jestem ich szczęśliwym posiadaczem, ale nie uważam, ze cena jest taka atrakcyjna. Może przy niektórych, ale część jest dość droga i to jedyna wada dla mnie, ale tak poza tym to warto.

0

Nie no ja tez nie uważam, ze sa takie drogie. Zobaczcie sobie ile kosztują meble tych innych znanych producentów to się normalnie załamiecie…generalnie przyczepić się mogę tylko do czasu doręczenie bo jak zamówisz te meble vox to nawet 4 tygodnie trzeba czekac. Polecam wiec zamówić je sobie na początku remontu na przykład bo tak to głupio mieszkać bez mebli. U innego producenta dużo szybciej to trwało, ale trudno. Same meble faktycznie według mnie są dobre bo solidnie wykonane i chyba z dobrej jakości materiałów, wiec wydaje mi się ze naprawdę warto je sobie kupić.