erodate oszukuje?

0

Powiedzcie mi tak szczerze czy erodate to czasem nie oszukuej swoich użytkowników? W sumie nie czytałem za bardzo opinii o tym portalu seks randek, ale jednak z tego co się orientuje to niestety wiele takich portali jest średnio uczciwa i dlatego pytam bo chce się zarejestrować i nie wiem czy warto.

2 odpowiedzi

0

Wiesz co, ja korzystam z tego portalu już od gdzieś 3 miesięcy i jak na razie nie poczułem się oszukany. Od czasu do czasu kupuje sobie konto vip i jest ok, kasa nie ginie i w ogóle, a co do ukrytych opłat to jak na razie się  znimi nie spotkałem. Samo korzystanie ze strony faktycznie jest darmowe, a jak chcesz więcej to świadomie za to płacisz, także mnie się nie wydaje ze oni oszukują.

0

Ja w sumie tez nie miałem jak na razie problemów z tym portalem. Co jednak generalnie ważne to to, ze już 3 ray byłem na takich randkach i w sumie to było całkiem fajnie. Myslalem wlasnie ze to jakas sciema będzie i te laski nie będą nawet przychdziły, ale jednak okazuje się ze jest ok. Za każdym razem faktycznie miały tez ochote na seks, także dziewczyny wiedzą czego chcą.

0

Oszukiwać to chyba nie oszukuje bo sam się nie spotkałem z takim problemem, ale do tego co ciekawe te laski chociaż nie chcą kasy za seks bo slyszalem ze z innych portali to czasem po wszystkich chcą pieniądze…masakra. Do tego troszkę mało czasem dziewczyn jest w porównaniu do facetów, ale ogólnie to nie narzkam.