exbino – opinie i komentarze ;/

0

Poszukuje rzetelnych opnii na temat portalu exbino bo w necie jak to sobie wszystko czytałem to trochę wydawało mi się to takie szczutne. Może tutaj dostane od was komentarze na ten temat? Oczywiście zwracam się z ta prosbą do tych osób, które naprawdę korzystają z tego portalu i mająz nim już jakieś tam doświadczenie.

3 odpowiedzi

0

Według mnie to całkiem niezłe jest to exbino z dwóch powodów. Po pierwsze narzędzia do inwestowania są w miarę proste do ogarnięcia, a po drugie to kursy indywidualne są bardzo dobrze zrobione, wiec nie ma się co specjalnie przejmować jeśli ma się w tej materii niewielkie doświadczenie. Co do minusów to faktycznie dość wysokie są te opłaty za wypłatę depozytu, ale z drugiej storny za darmo jest raz w miesiącu, wiec idzie wytrzymać.Ja jestem zadowolony tak ogólnie.

0

Mnie to się wydaje, ze wlasnie exbino jest najnormalniejsze jeśli chodzi o inwestycje w opcje binarne bo nie są taki skąpi i tych opłat nie ma zbyt dużo. Dużym plusem dla mnie są niskie minimalne wpłaty depozytu, bo ja nie mam zbyt dużo pieniędzy to jest mi łatwiej sobie troszkę dorobić. Specjalnie nie zauważyłem większych wad jeśli chodzi o ten portal i ja go mogę polecić.

0

Dla mnie wadą jest tylko to, ze jest taka ciemna szata graficzna, ale to tylko dlatego, ze mam słaby wzrok i czasem mi się to wszystko zlewa. Samo inwestowanie jest całkiem przyjemne i nawet mam niezłą skutecxność ostatnio, ale wcześniej dużo pieniędzy straciłem, wiecw sumie nie ma żadnej reguły co do tego. Inwestujesz w to czy kurs spadnie czy wzrośnie o danej godzinie, a to trochę trudne do określenia, ale jednak wciąga.