gdzie jest legalna bron?

0

Gdzie można kupic jakas legalna bron w naszym kraju, ktoś może ma jakies pojęcie na ten temat? Chodzi mi naturalnie o taka bron co można korzstac bez zezwoleń tylko ze ja się na tym nie znam i dlatego chce kupować w miejscu, w którym nie musze się martwic ze kupuje jakąś lipe…

6 odpowiedzi

0

No to jak bez zezwoleń to po prostu wiatrowe se możesz kupic, nie wiem czy cos więcej da się wtaki sposób. Ja tam mogę ci polecić bron.pl, tam tez maja wiatrówki, ale ja kupuje normalnie bronie bo mam zazwolenie.

0

to se możesz na kulki pistolet kupic 😛 nie no zartuje, musze przyznać, ze ostatnio wlasnie tez na tej stronie kupiłem wiatróweczke to fajnie działa, poprzednią szybko szlag trafił, a ta wydaje się być solidnie wykonana, choś solidnie tez koszowała…ale wlasciwie to wlasnie z tego powodują ją wybrałem licząc na lepszą jakość.

0

A to jak to jest jak się kupuje taka bron bez zezwolenia, czyli wiatrówke, gdzie się to rejestruje czy jak???

0

sam nie musisz nic robic, sklepy sprzedające bron raz ze musza sprawdzić czy masz pozwolenie, a dwa to wpisują cie do takiego wewnętrznego systemu ze masz taka, a taka bron i kiedy kupiles, plus numery broni. Wiatrowki nie mam pojęcia czy się wpisuje, ale na pewno nie musisz się przejmować tym.

0

fajny jest ten sklep bron.pl, maja niedrogie wiatróweczki, a według mnie dobrze wykonane, do tego punkty payback się naliczają przy zakupach.

0

tez korzystam z ich oferty i jak na razie nie narzekam. na razie tylko wiatrówki, ale w planach mam wyrobienie pozwolenia na normalną bron, a tą tez mają na bron.pl