gdzie kupic bron w Polsce?

0

Może to głupie pytanie, ale nurtuje mnie bo wyrobiłem sobie po długich bojach pozwolenie na gnaciki i teraz tak naprawdę nie wiem gdzie można kupic bron w Polsce…nigdy się temu nie przyglądałem, ale na ulicach nigdzie czegos takiego nie widziałem…ktoś wie może gdzie poszukać fajnej broni na początek?

7 odpowiedzi

0

chodzi ci o taka prawdziwa bron palna? Jak tak to ja ci mogę polecić strone bron.pl, nie tylko ja ale i ojciec oraz brat kupuja sobie tam pistolety bo wszyscy mamy pierdolca na tym punkcie i jak na razie wszystko było ok, paczki dochodzą szybko, a sama bron według mnie nie jest taka droga, a jednak dobrej jakości.

0

no na tej stronie można kupic tez bronie bez pozwolenia, wiatrówki, na kulki gumowe i takie tam.

0

Ja akurat kupuje sobie tam bronie do samoobrony, mam od nich pistolet gazowy oraz taką pałe na debili lazacych po miescie. gazowiec na nieszczęście już mi się raz przydal, ale sprawdzil się, tym dal se siana jak dostała po oczach…jest ok.

0

jak kupowaliście na tej stronie to możecie mi powiedzieć ile tam się za paczuche płaci?

0

w sensie za wysyłke tak? zależy jaka forme wybierzesz, paczkomat 9 zeta, kurier dyszka, a co ciekawe poczta najdrożej bo 12zł. Mysle ze nic się nie zmieniło bo ja z miesiąc temu robuilem tam zakupy i tak to wygądało właśnie.

0

No kurier się chyba najbardziej tam oplaca, z jakości tych broni jestem zadowolony, kupiłem już dwie wiatrówki i jedno bron palna i było ok.

0

spoko miejsce, ja polecam.