gdzie mozna kupic prawdziwa bron palna??

0

Są tu jacys fanatycy broni palnych może? Chodzi o to, ze szukam sprawdzonego miejsca gdzie można kupic prawdziwą bron palna, nie żadne atrapy, na gumowe kule czy inny badziew. naturalnie mam pozwolenie na to, żeby nie było ze lewizny poszukuje czy cos takiego…

6 odpowiedzi

0

no ja się domyślam ze masz pozwolenie, w Polsce chyba nie tak latwo kupic bron bez zezwolenia gdzie na czarnym rynku, ale gowno mnie to obchodzi w sumie. Jak chcesz cos sprawdzonego to ja mogę polecić bron.pl, sam kupuje tam już od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Znaczy się ja w sumie kupuej tylko wiatrówki, ale za to tato jest byłym wojskowym i czasem zamowi sobie jakąs bron palna. Fajne gnaciki mają, przynajmniej według mnie…

0

Nie wiem co fajnego w broni, ale brachol kupuje w tym sklepi i co się widzimy to podjarany jak cholera z każdego zakupu wiec jak mniemam strona faktycznie godna polecenia takim co się wto bawią.

0

Czy tam pracują rozgarnięci ludzie, w sensie można do nich zadzownic i poprosić o pomoc w wyborze czy nie za bardzo?

0

nie wiem, ja pomocy tego typu nigdy nie potrzebowałem, dzwoniłem do nich kilka razy nawet to odniosłem wrazenie, ze ci ludzie jednak znaja się na tym co sprzedają, ale może to było tylko złudne.

0

Powiem tak, nie każdy się zna, mnie kilka razy się zdarzyło dzwonic do nich z fachowym pytaniem to czasem się gubili, ale ogólnie większość z tych ludzi zna się na tym i raczej mysle, ze warto tam zadzwonić i się dopytać pewnych rzeczy.

0

sklep jest ok, kupuje tylko wiatrówki, ale jestem zadowolony.