ile kosztuje erodate ?

0

Może mi ktoś powiedzieć tak mniej więcej ile kosztuje korzystanie z serwisu sex randek erodate? Zastanawiam się wlasnie czy sobie tam nie zalozyc konta bo w sumie jest sporo pozytywnych opinii, ale z drugeij strony wiem, ze wiele serwisów tego typu dużo kosztuje. Przy erodate tez tak jest?

1 odpowiedź

0

Wlasnie według mnie to erodate jest o tyle fajne, ze tak naprawdę podstawowe korzystanie z tego serwisu nic nie kosztuej. Za samą rejestracje i korzystanie z tego konta się nie placi, a do tego ja się nie spotkałem z oplatami ukrytymi, także jak dla mnie jest ok. Placi się za konto vip, które daje dostep do wszystkciuh funkcji serwisu i robi się to przez sms, nie kosztuje jak dla mnie zbyt wiele i wydaje mi się, ze jednak warto.

0

Tak naprawdę to jak dla mnie korzystanie z tego erodate bez konta vip to się trochę mija z celem bo funkcjonalność jest dość niewielka, no przynajmniej tak mnie się wydaje. Żeby mieć konto vip można sobie wyslac sms-a i on kosztuje coś mniej więcej około 9zł plus oczywiście vat. Wiem ze miesięcznie mnie wychoidzlo koło 30zł po to jest na 10 dni za każdym razem. Ogólnie strona jest całkiek niezla i mnie się podba, ale jednoczenie uważam, ze jednak bez konta vip to ciężko.