jaki środek na rzucenie palenia?

0

Czy na rynku to w ogole istnieje jakiś skuteczny środek na rzucenie palenia? Pale od lat i powoli zaczynam obawiać się o swoje zdrowie, do tego śmierdzę pewnie na kilometr, ale jakoś nie potrafię sobie niestety z tym za cholerę poradzić. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Da się to jakoś rzucić z pomocą jakichś środków medycznych?

10 odpowiedzi

0

silna wola to podstawa, jak nie nastawisz się na to ze chces rzucic to choćby cie przywiązli do łóżka na rok to i tak nie rzucisz tego palenia, wiem ze swojego doświadczenia. Zacznij pierw mysle pozytywnie, pomysl o raku płuc o chorobach, o tym ze innych zatruwasz i będzie ci łatwiej to zrobić. Powodzeni w walce z nałogiem, mnie się udało po 3 latach, już pół roku nie palę w ogóle.

0

Ale jak już się zmotywujesz to ja mogę ci polecić tabletki nicorix. Nie to ze robie tutaj jakąś reklamę, ale chodzi o to ze to tak naprawdę jedyne na co trafiłem do tej pory co nie powoduje wymiotów, to co w aptekach się kupuje to zawsze mi się rzygać po tym chciało i zniechęcałem się, ale do rzucenia palenia…

0

faktycznie te tabletki są niezłe, nie ziałają tak szybko jak gumy do życia, ale za to nie powodują problemów z wymiotami. Ja jeszcze nie rzuciłem, ale po 3 tygodniach palę ponad połowę mniej.

0

jak to trzeba stosować, ktoś orientuje się?

0

Fajny jest ten preparat, wolę tabletki bo nie powodują efektów ubocznych, a mnie pomagają.

0

2 kapsułki dziennie się bierze, w opakowaniu masz ich 60 więc na jeden miesiąc starcza. Ja polecam kupić 3 opakowania, nie tylko dlatego ze wtedy wychodzi taniej za jednostke, ale po prostu miesięczna kuracja to według mnie za mało.

0

no to mnie nie pomogło w ogole…biorę już miesiąc i nie wiem, niby mniejsza ochota na papierosa po tym jest, ale i tak jaram jak komin elektrowni :/

0

No kurde bo jak ktoś nie chce to nigdy nie rzuci, tylko na jaką cholerę wtedy kupować jakieś tabletki i robić pozory tego ze się człowiek stara…myślcie ludzie, to nałóg i tego nie a się pozbyć jak się nie ma na to ochoty tak naprawdę. Nicorix jest niezły bo spada ochota na szluga, ale trzeba chcieć nie odpalać kolejnego. życze wszystkiego dobrego w walce z nałogami, mnie się udało a tez długo się męczyłem.

0

ja to się strasznie boje tych drgawek jak długo nie palę, bo tych tabletkach nie ma tego?

0

ja nie miałem, trochę się pociłem z nerwów, trwało to kilak dni, ale da się z tym wygrać.