jakie polecacie tabletki na trądzik???

0

Ludzie potrzebuje pilnej pomocy odnośnie walki z trądzikiem bo już nic mi nie pomaga, nie mogę sobie laski znaleźć i niestety obawiam się, ze to może być  z tego powodu bo na twarzy taki wysyp ze normalnie masakra…Jakie ludzie polecacie tabletki na trądzik??? może macie coś skutecznego co naprawdę warto sobie kupić?

16 odpowiedzi

0

Sprobuj sobie trgo z tej strony derminax.pl, co prawda drogie to jest, ale w moim przypadku okazało się skuteczne.

0

taaa, wlasnie to samo chciałem napisac 😀 niedawno to sobie kupiłem, w sumie to jestem w trakcie drugiego miesiąca kuracji i w zasadzie to jestem z tego zadowolony. Może nie wyleczyło mi do końca, ale pojawiają mi się dużo rZadziej wypryski na twarzy.

0

to prawda ze pomaga pozbywać się trądziku, ale niejako od srodka, pisze o tym dlatego, ze niestety nie pomaga na to co już jest na twarzy. Polcema dokupić sobie do tego lepszy trądzik i w momencie jak zobaczy się ze trądziku na twarzy coraz mniej to stosować to.

0

Fajnie, a jak długo się to stosuje bo strasznie drogie jest :/

0

tak naprawdę do skutku chyba…

0

wedle producenta minimum 3 miesiące trzeba czekać na zadowalające rezultaty, ze swojego doświadczenia wiem, ze faktycznie tak jest. Ja to stosowałem przez prawie pół roku i po tym czasie jestem naprawdę zadowolony. Od czasu do czasu coś tam się nowego pojawi, ale nie ma już takiej tragedii jak do tej pory.

0

To nie jest na receptę tak???

0

nie no jak może być na receptę, to suplement diety, poza tym w necie się kupuje to gdzie może być na receptę?

0

noo niezłe jest

0

Dupa zbita, nie działa, opakowanie władowane do brzucha i nic się nie dzieje. Może jedyne co zauwazylem, ze te wypryski co wyłażą mi teraz tą są takie, hmm, jakby to powiedzieć, mniej irytujące, nie zachodzą tak ropą i nie są takie paskudnie czerwone, ale dalej się pojawiają.

0

pewnie za krótko brałes, ja po 3 miechchach jestem zadowolony.

0

Cudów to może nie robi, ale toniki wypalały mi ryja normalnie, był tak suchy ze aż bolało jak się śmiałem…tutaj tego efeklty nie ma tylko dłużej czeka się na jakieś wyniki, ale może być.

0

ujdzie, szkoda tylko ze tyle to kosztuje, mogliby trochetaniej zrobić.

0

A nie ma w necie jakichś kuponów na to?

0

chyba nie, kiedyś się rozglądałem, ale nawet w archiwum ofert nie było takich rzeczy, wiec domyślam się ze chyba nie ma.

0

Taniej można kupić biorąc po kilka opakowań na stronie producenta.