jakie tabletki na ból stawów??

0

Znacie może przypadkiem coś skutecznego na potworne bóle stawów? Chodzi mi raczej o to czy jakieś tabletki bez recepty można na to dostać bo niestety te wszystkie maści to o kant dupy mogę potłuc. Raz mm tak ze jest w miarę ok, ale czasem jak mnie dopadnie ból rano tak cały dzień trzyma i mogę się nasmarować paracetamolem, ale nic nie pomaga :/

10 odpowiedzi

0

A to nie lepiej iśc z tym do lekarza zamiast kombinować? Skoro nie pomaga paracetamol to domyślam się, ze stawy, przynajmniej te co cie bolą, są już bardzo zdeformowane, może pokruszone i kto wie, być może to musi być już ingerencja chirirgiczna, a takie leki to doraźnie ewentualnie, Stawy to nie żarty, ja bym do lekrza poszedł

0

domyślam się ze pewnie chodzi o to, ze do lekarza czeka miesiącami w kolejne, znam ten problem choć nie ma się czym chwali za bardzo…spróbuj może to ci pomoze flexin500.pl to jest strona producenta takie, nie wiem jak to nazwac, suplementu chyba w tabletkach. U mnie to tak do końca bolu nie zniwelowało, ale jest dużo lepiej i mogę w miarę normalnie funkcjonować.

0

Chyba warto spróbować bo moja babcia to bierze, kiedyś dostała na prezent i mowi ze jej pomaga to kupujemy jej często. Z tego co wyczytałm na ulotce to może regenerować trochę stawy, ale czy to prawda t nie wiem, na pewno na ból pomaga.

0

Tylko to nie do końca działa jak typowe leki przeciwbólowe, musisz mieć świadomość, ze jak zaczniesz łyjać tabletki to trochę się czeka na efekty, u mnie dobry tydzień, ale później z kazdsym kolejnym tygodniem lepiej.

0

pitolenie, jak zwykle wyciagaja od ludzie pieniądze i się smieja w twarz potem, ja kupiłem i mi nie pomogło, a do lekarza za 4 miesiące…co za kraj.

0

widocznie masz mocno zniszczone stawy, cudów nie ma przecież…

0

ten flexin500 to jest wlasnie dla tych co dopiero bole się zaczynają, ja trenuje sporty i faktycznie po prześwietleniach wychodzi ze zregenerowało tą taką tkankę co jest w stawach, ona ułatwia poruszanie się i dzięki temu stawy się tak nie rozwalają.

0

Rozumiem, ze kupowaliście to przez te storne internetową i nie było problemów? pytam bo trochę nie ufam zakupom przez internet, ja tarszej daty jestem choć staram się być dopasowany do XXI wieku J może da się to po prostu w zwykłym sklepie kupić?

0

chyba szkoda czasu na szukanie, raczej nie znajdziesz.

0

nie ma, obleciałem niedawno dużo aptek i osttecznie i tak wylądowałem na tej stronie, pewnie sprzedaje producent tylko bezpośrednio u siebie.