kto stosował feromony?

0

Poszukuje usilnie osob, które naprawdę stosowały w swoim zyciu feromony. Nie odsyłajcie mnie do innych miejsc bo ja wiem ze komentów nie brakuje na necie, ale wiele z nich wydaje mi się być mocno sztucznych…chce mieć takie prawdziwe opinie od tych co stosowali czy to się oplaca?

3 odpowiedzi

0

Pod względem ceny to według mnie się oplaca bo wiele osob twierdzi, ze feormony są generalnie drogie, ale chyba nie czytają tych ulotek. One są drogie na pierwszy rzut oka, ale flakony starczają na wiele miesięcy i tak generalnie to wychodzi tanio jak się to podzieli. Co do działania to jest calkiem spoko. Nic nie przychodzi samo, ale pewnoscsiebie i lepsze podejście lasek pomaga w wyrywaniu.

0

Feromony tak w ogole to nie tylko sa do wyrywania lasek. Jak się kupuje te lepsze to masz taki podzial ze są do podrywu i tak zwane społeczne,. Czyli do codziennego zycia. Ja stopsuje wlasnie te drugie i jestem bardzo zadowolony. Kobietki się do mnie częściej usmiechaja, lepiej mi się z nimi gada i ogolnie się tak nie wstydzę ich jak wcześniej, wiec ja polecam.

0

Ja początkowo się trochę zraziłem do feromonów bo kupiłem jakies co mnie uczulaly bo w miejscu gdzie je aplikowałem miałem potem taka potezna plame, strasznie swędzącą…później jednak kupiłem już lepsze, ktoś mi polecil strone feromony.pl i okazuje się ze tam są porządniejsze bo nie uczula mnie już nic, a działanie nawet jest zauważalne, nie jest tak źle.