kurjerzy – opinie

0

Witam wszystkich. Ostatnio taki jeden znajmy co prowadzi sklep w internecie polecił mi strone kurjerzy bo tam ponoć można dużo taniej wysyłać paczki kurierem. On tam już długo działa i jest podobno zadowolony. Mogę poznać wasze opinie na temat tego miejsca? Ja sporo wysyłam z wysp do swojej rodziny bo akurat eraz tam pracuje, a przesyłki kurcze są dość drogie.

3 odpowiedzi

0

Jeśli wysyłasz z innego kraju to fkatycznie wydaje mi się ze możesz dużo zaszczedzić. Przy wysyłkach krajowych jest taniej, ale wielkiego szału nie ma. Jak wysyłasz do innych krajów to z tego co zauwazylem robi się naprawdę ciekawie, wiec mysle ze możesz być zadowolony. Ja akurat często z niemiec wysyłam do polski i naprawdę mnie się to opłaca.

0

E tam, przy krajowych wysyłach tez może być tanio. Po pierwsze masz bonusy przy doładowaniu konta za minimum 100zł, a po drugie jest program partneski. Wystarczy ze w sumie kilku osobom polecisz i jak będą aktywne to dodatkowe srodki wpadają na twoje konto i wtedy w ogole jest sporo taniej. Ale nawet bez tego jak sporo wysylasz to ja podliczyłem sobie ze wychodzi sporo w skali miesiąca, czywiscie zależy od tego ile wysylasz, ale ja jestem zadowolony.

0

Ta apilikacha na andorida co można u nich pobrać według mnie jest trszke niewygodna, ale to w sumie szczegół. Oprcz tgo to jak na razie nie mam się do czego przyczepić. Dwa miesiące już korzystam z tej strony i nie zostałem oszukany, paczki docierały, wiec według mnie miejsce jest godne zauwfania, ale niestety nie znam nikogo kto jeszcze korztsta ze strony kurjerzy.