meble vox – czy się opłacają ?

0

Chciałbym dowiedzieć się od was czy naprawdę opłaca się kupować meble vox? W internecie jest na ten temat bardzo dużo opinii, ale ze ja nigdy za bardzo nie wierzyłem temu co się na necie pisze i w ogole w reklamach to wole po prostu zapytać się o wasze zdanie. Jak ktoś kupował to niech da znać jak to wygląda?

2 odpowiedzi

0

Jeśli nie liczyć tego, ze po zamówieniu mebli vox przez internet się strasznie długo na nie czeka to faktycznie jest wszystko ok. Ogólnie jeśli chodzo o same meble to mnie się szczeglnie podoba to, ze jest tak wiele styli. Brakuje mi wlasnie tego u innych producentów, ze teraz stawia się na nowczesny image i już. Chcesz czy nie chcesz musi to badziewie kupować, a jeśli chodzi o meble vox to jest tez styl klasyczny i nawet całkiem ciekawie się to prezentuje musze przyznać. Tak generalnie jestem zadowolony i jak mowilem tylk ten czas wysyłki mnie zirytował, ale tak to jest ok.

0

E tam, głupoty generalnie wygadujesz bo u innych producentw mebli też się długo czeka na zamwienie. Ja kupiłem meble vox dlatego ze uważam ze sa po prostu bardziej wytrzymałe i porządnie zrobione, głównie dlatego i faktycznie tak jest./

0

To, że sasolidne t się musze z tobą zgodzić bo sam się o tym przykonałem. Po drobyc dwóch latach eksploatacji tych mebli nadal wyglądają prawie jak nowe, nic się nie odkleja, nie odstaje, nie wypacza. Generalnie jakość ewidentnie dobra. Cena troszkę wysoka, ale jak widać jest zaco płacić te pieniądze.Jeśli chodzi o mnie to jestem z nich zadowolony i mysle, ze spokojnie można je polecić innym, ale oczywiście to twój wybór. Mamy jeszcze meble vox dla dzieciaków to te tez się niexle trzyają, a wiadomo jaki dzieci mają szacunek to takich rzecz, wiec jak dla mnie super.