meble vox – opinie klientów

0

Chciałbym poznać jakieś opinie klientów zanim kupie sobie meble vox. One w sumie od dłuższego czasu już za mną chodża, ale jakoeś tak nie bardzo mogę się na nie zdecydować. To co piszą w necie o nich wydaje się dość sztuczne i dlatego chętnie poznam wasze opinie.

3 odpowiedzi

0

Kupiłem jakiś czas temu nie narzekam w sumie. Ponoc sa wysokiej jakości, ale tego jakoś nie zauważam, może się nie znam. Na pewno jednak fajnie się prezentują i jak na razie nie widziałęm w innych salonach meblowych takiego wyboru, więc pod tym względem na pewno warto.

0

Wybór jak wybór, ale jednak jakość jest bardzo dobra. Nie wiem czy zauważyliście, że dzisiaj wszystko robi się tak żeby jak najszybciej sięzepsuło i trzeba było kupić nowe…postarzanie produktów to nie fikcja, a rzeczywistośc niestety, ale wydaje mi się, ze te meble vox odstają jednak od całości. Może i też się nie znam, ale mam te meble ponad dwa lata i nadal wyglądają super i nie widać, żeby się kończyły. Przy poprzednich meblach to po rku niektóre drzwi od szafek były już poopuszczane, odchodziła kleina i w ogóle masakra, a te jakoś tak lepoej się trzymają i dlatego mysle, ze warto.

0

Mnie tylko zirytował czas dostawy tych mebli bo kurde do 4 tygodni, a w niektórych przypadkach nawet do 5….ale poza tym z samych mebli jestem zadowolony. Żonie się podoba bo miała w czym wybierać, a ja jestem zadowolony z tego, że sąsolidne.