opinie o meblach vox

0

Mogę poznać wasze opinie na temat mebli vox? Zastanawiam się nad tym jakie meble sobie kupić do domu bo właśnie jestem już na końcowym etapie jego budowania i teraz przydałoby się je jakoś umeblować. Możecie mi powiedzieć czy warto wybrać właśnie te bo słyszałem że są bardzo wytrzymałe?

2 odpowiedzi

0

Wiesz, ja akurat nie bardzo się na tymwszytskim znam, ale z tego co udało mi się już zauwazyc to faktycznie może być z nimi nieźle. Te meble vox mam już ponad rok czasu. Przy poprzednich meblach już widać było poważne odbarwienia tych oklein, niektóre szafki się opuszczały, zawiasy się odkrecały…ogólnie było marnie. Przy tych jest jakoś inaczej. One jak na razie wyglądają bardzo dobrze i się nie rozwalają ani trochę, wiec mysle, ze jednak warto sobie zainwestować w coś takiego./

0

Nie no wystarczy zobaczyć jak wygląda spasowanie tych wszystkich elementów mebli. Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, a więc producent po prostu wyraźnie przykada się do tego, żeby było wysokiej jakości. Co do samych mebli nie mam specjalnych uwag, ale troszkę mnie denerwuje ta ich strona. Może to nie jest poważna sprawa, ale jak się wybiera meble vox na tej stronie to w sumie dość ciężko jest się w tym wszystkim połapać. Z drugiej strony wybór jest tak duży, że to może być właśnie też tym spowodowane. Ja uważam, że te meble to dobry wybór, aczkwliek producentw mebli nie brakuje tylko ze ja do tej pory nie spotkałem się z lepszymi.