opinie użytkowników erodate

0

Cześć Wam. Chcuałbym się zapytać czy są tutaj jacyś użytkownicy tego portalu erodate? Chodzi mi o to, że chciałbym poznać opinie tych prawdziwych użytkowników bo wszystko to co jest napisane w internecie t wydaje mi się takie trochę sztuczne i raczeh mało prawdziwe. Ktoś może mi powiedzieć jak jest naprawdę z tym portalem?

4 odpowiedzi

0

Ja akurat specjalnie nie narzekam nato miejsce. Sporo się naczytałem o tóżnych seks randkach, ze często laski później przychodzą na takie coś i po wszystkim chcą kasy, ale tutaj się jeszcze nie spotkałem z takimi panienkami. Wydaje mi się, ze to co cąłkiem niezły pomysł na dobrą zabawe, aczkolwiek wydaje mi się, ze pewne jak ktoś chcce to pozna tez swoją miłośc wiec ja polecam.

0

Akurat ja wlasnie jestem przykładem tego, ze poprzez ten portal faktycznie można poznać swoją miłość. Byłem w sumie na 4 takich seks randkach przez erodate i na 3 jak już był po wszystkiem i obudziliśmy się rano u niej w domu to coś zaistrzykło i w sumie to jesteśmy ze sobą już dwa miesiące. Nie spodziewałem się tego bo w sumie szukałem sposoby na zabawe, ale jednak poznalełm ciekawą kobiete, wiec mnie się erodate naprawdę spodobało.

0

Dla mnie tylko troszkę za dużo gówniar jest zarejestrowanych na tym serwisie i ogólnie za mało dziewczyn w porównaniu do facetów, ale pewnie na każdym nie tylko na erodate tak wlasnie jest, ze facetw od cholery a kobiet sporo mniej. W każdym bądź razie ja też już kilka razy się umowilem na taką randkę i faktycznie nie mam się do czego przyczepić. Było całkiem fajnie i nadal poszukuje kolejnych okazji na randke,

0

Jeśli chodzi o erodate to mnie szczególnie przypadło do gustu to, ze dają trochę prywatności swim użytkownikom. Kiedyś korzystałem z innego portalu to każdy miał pełen dostęp d moich fotek, a tutah mogę je zablokować i udostępniać tylko na czyjąś osobista prośbę. To mi się podoba bo same seks randki to norm i specjalnie nic nowego się wymyslic nie da, ale jednak portal mi się podoba.