probolan 50 w warszawie ?

0

Są tutaj może jakieś osoby z Warszawy, którym udało się kupic probolan 50? Ja nie wiem to chyba graniczy z jakimś cudem bo obleciałem pół miasta i nigdzie tego nie znalazłem, w żadnym sklepie z odżywkami, nic kompletnie. Ktoś wie gdzie tego w ogóle mogę szukać? Jak wiecie gdzie w wawie kupić to dajcie znać proszę…

2 odpowiedzi

0

Heh, domyślam się kolego ze faktycznie zmarnowałeś kupe czsu na próżno, bo z tego co mnie wiadomo, to producent nie sprzedaje probolanu 50 tak normalnie do sklepów. Dziwie się w sumie, że od razu nie wszedłeś sobie na jego strone bo to się tam zamawia. Nie jestem z warszawy akutat, ale nie wydaje mi się żeby w ogóle w jakimś mieście to było.

0

Człowieku, znam twój ból….sam się tego jak głupi naszukałem i to właśnie też po wawie. Absolutnie nigdzie nie ma i dopiero później się doweidzielem ze tego się faktycznie nie kupi w tradycyjnym sklepie, a jeśli już to szansa jest minimalna. Musisz sobie wejść na strone probolan50.pl i tam zamówić.Wysyłka jest za 20zł to nie ma wielkiej tragedii.

0

Właśnie jak dla mnie to opyla się kupować na tej stronie producenta bo przecież tam jak się kupuje te zestawy to wychodzi sporo taniej. Jak kupisz na raz 6 opakowan to tak jakby płacisz połowe ceny za kazde z nich. Co do skleów stacjonarnych to mnie tez się wydaje ze widziałem gdzies info o tym ze nie ma i już, a w necie na innych stronac się nie spotkałem.