serwis erodate – opinie

0

Cześć. Znacie może przypadkiem serwis erodate dziewczyny? Z tego co czytałam sobie opinie po necie to wynika, ze można się z facetami umawiać ja seks randki przez ten serwis. Jak to jest faktycznie, nie płaci się za to nic i jest bezpieczne, w sensie nie ma jakichś gwałcicieli albo bog wie kogo?

2 odpowiedzi

0

Wiesz, to na kogo trafisz to już ciężko byłoby zwalać na sam serwis erodate, ale z tego co ja już się zdążyłam zorientować to raczej rejestrują się tam w miale normalni faceci. Sama odbyłam już 3 takie randki i na prawde seks był boski, a faceci normalni i delikatni. Nie mogę odpowiadać oczywiście za każdego, ale ja na szczęście nie trafiłam na debila i jestem zadowolona.

0

Ja się wlasnie tez bardzo obawialm tego ze trafie na jakiegoś brutala i dlatego wole dobrze pogadać z gościem z którym się umawiam bo z tego co pisze i jak to pisze naprawdę można sporo się dowiedzieć o typie. Mnie tez się podoba w sumie ten portal erodate. On ogólnie jest darmowy, ale tak naprawdę pełna funkcjonalność jest dopiero bo oplacenia wyższego poziomu konta, ale jak na moją kieszeń to grosze kosztuje takie konto wiec nie jest źle. Wiem, ze inne portale często dużo więcej kasy chcą także wiesz.