iBright – czy skuteczny na wybielanie zębów?

iBright jest produktem służącym do wybielania zębów. Środek skierowany jest zarówno do osób walczących z przebarwieniami na skutek uwarunkowań genetycznych, jak i dla osób palących papierosy, czy pijących kawę. Produkt mogą używać osoby, które ukończyły osiemnaście lat i nie mają kłopotów ze zdrowiem. Kobiety, które znajdują się w stanie błogosławionym nie powinny korzystać ze środka, a osoby cierpiące na przewlekłe choroby oraz młodzież mogą dopiero po wyrażeniu zgody przez lekarza.

Produkt składa się z nakładek (w pakiecie są 4 na dolne i górne zęby) oraz żel do ich wypełniania ( 14 flakoników). Osoba stosująca iBright zakłada nakładki na uzębienie po uprzednim wypełnieniu ich żelem. Nakładki używa się jeden raz w ciągu dnia przez pół godziny do godziny. Produkt można zarówno stosować, jeżeli chce się  wybielić wszystkie zęby, jak również w przypadku pojedynczych zębów. Środek został stworzony przez specjalistów na bazie Hydrogen Peroxide, azotanu potasu (redukuje nadwrażliwość) oraz mięty.

Pierwszeibright rezultaty stosowania nakładek można zobaczyć po około pięciu dniach w postaci uzębienia o dwa tony jaśniejszego. Można uzyskać kolor od pięciu do czternastu tonów jaśniejszy. Produkt zamawia się wypełniając formularz znajdujący się na stronie internetowej. Istnieje możliwość zapłacenia za środek przelewem internetowym, karta kredytową, jak również możliwa jest opcja za pobraniem. Producent zapewnia, że przesyłka nie zdradza jej zawartości.

iBright: opinie użytkowników:

  1. kto tego uzywał? nie stac mnie na profesjonalne wybielanie a zwłaszcza po kawie moje zeby juz nie są takie białe. Chciałabym je chociaz troche wybielic

    Odpowiedz
  2. do domi: jeżeli chodzi o wybielanie po kawie to mysle, że Ci te paski pomogą. Moje zeby zrobily sie żolte na skutek palenia i picia kawy. No i paski w jakims stopniu pomogły. Jakbym odstawila palenie efekty byłyby pewnie o wiele lepsze

    Odpowiedz

Dodaj komentarz