Silvr – czy jest wart wydanych na niego pieniędzy?

Real-foto Silvr
Real-foto Silvr

Silvr to elektroniczny papieros. Został stworzony z myślą o osobach, które nie chcą palić tradycyjnych papierosów, a nie wyobrażają sobie zrezygnowania całkiem z palenia.

Liquidy, czyli płyn, którym napełnia się elektroniczne papierosy dostępny jest w pięciu smakach takich jak dark coffe (smak mocnej kawy), fresh menthol (o smaku mentolowym), wild red, mild vanilia (smak waniliowy) oraz deep tobacco. Do wyboru są cztery natężenia smaku (z największą ilością nikotyny, średnią, minimalną i zerową).

Osoba korzystająca z e-papierosa może sobie wybrać, jaką chce mieć zawartość nikotyny. W skład jednego zestawu Silvr wchodzi elektroniczny papieros, trzy kartomizery, dodatkowa bateria, kabel USB oraz ładowarka zewnętrzna. W kartomizerach znajduje się nikotyna, glikol propylenowy oraz woda.

Jeden kartomizer wystarcza na około sto pociągnięć. W sytuacji, gdy kartomizer nie będzie wytwarzał pary należy go wymienić. Natomiast wymiana baterii jest zazwyczaj konieczna po zużyciu drugiego kartomizera.

Zarówno wymiana kartomizera, jak i baterii jest dokładnie opisana na stronie sprzedawcy. E-papierosa nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Poza tym niewskazane jest również stosowanie elektronicznego papierosa przez osoby, które chorują na cukrzycę, choroby serca, nadciśnienie, astmę lub biorą silne leki antydepresyjne.

Ponadto Silvr sprzedawany jest tylko osobom, które ukończyły osiemnasty rok życia.

Silvr - opinie:

  1. śmieszny ten fajek bo już się odzwyczaiłem trochę od takich co naprawdę przypominają papierosa, ja dostałem go w prezencie i jestem zadowolony, widziałem ze drogi i pewnie bym się nie zdecydował, ale mowie wam ze warto.

    Odpowiedz
  2. Nareszcie jakiś e szlug, który wygląda jak normalny fajek, denerwowało mnie palenie tych wielkich markerów…co prawda chyba mniejszy rozmiar kosztem trochę słabszej baterii, ale nie narzekam.

    Odpowiedz
  3. Troche ta cena nie jest adekwatna do jakości, nie powiem, jeden z lepszych papierosów jakie miałem i jestem z niego zadowolony, ale z ceny by trochę zeszli.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz