Dieta 36s – popularna dieta odchudzająca. Czy warto dać jej szansę?

dieta36sDieta36s.pl jest portal dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy. Serwis oferuje dietę 36s, która zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dieta nie wyłącza z menu żadnych grup składników. Ma za zadanie nauczyć zdrowych zasad odżywiania oraz poprawić przyśpieszanie spalania materii, co w efekcie ma zmniejszyć wagę. Nie wywołuje efektu jo-jo. Osoba zamawiająca dietę otrzymuje jadłospis na okres 21 dni. Do menu dołączone są składniki, z których każdą z potraw należy przygotować, jak również sposób jej wykonania.

Serwis zapewnia, że stosowanie diety nie jest drogie. Istnieje możliwość wymiany posiłków na inne. Dietę stosuje się przez okres 21 dni. Klient, który chce przedłużyć proces odchudzania może o maksymalnie trzy tygodnie. Po tym okresie należy zakończyć stosowanie diety. W celu uzyskania lepszych efektów zalecana jest aktywność fizyczna. Pomoże ona także utrzymać uzyskane rezultaty. Osoby, które chorują przewlekle lub kobiety w ciąży powinny przed rozpoczęciem diety udać się na konsultację do lekarza.

Pierwsze efekty stosowania kuracji w postaci spadku wagi pojawiają się po około dziesięciu dniach w postaci zgubionego 1,5 kilograma. Po czternastu dniach waga powinna spaść o kolejne 1,5 kilograma. Efekt końcowy to od 4 do 5 kilo mniej. Na stronie umieszczone są filmiki, które pokazują jak zmotywować się do stosowania diety, jak zapobiec efektowi jo-jo oraz jak uniknąć błędów podczas stosowania diety.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze opinie:

  1. kornela ja stosowałam no i zgubiłam jakies 4,3 kilo. Ogolnie dieta całkiem w porzadku. I o dziwo nie czułam zbytnio głodu. Jedzenie w miare smaczne. duzo warzyw i owoców. radziłabym Ci pić do tego duzo wody;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz