Fabulous Breasts – czy działa tak, jak ma działać?

Opakowanie Fabulous Breasts
Opakowanie Fabulous Breasts

Fabulous Breasts jest suplementem skierowanym do kobiet, którego głównym zadaniem jest powiększenie piersi. Ponadto według producenta preparat podnosi biust oraz go ujędrnia. Powiększenie biustu za pomocą suplementu jest możliwe, dzięki temu, że w składzie preparatu znajdują się phytoestrogeny.

Są to składniki, które działają podobnie jak estrogen, czyli żeński hormon. Estrogen zwłaszcza w trakcie ciąży jest odpowiedzialny za powiększenie piersi, tak samo działają phytoestrogeny. Pierwsze widoczne efekty stosowania tego suplementu powinny pojawić się po około trzech tygodniach od rozpoczęcia kuracji, wtedy powinny uaktywnić się gruczoły piersiowe.

Kuracja Fabulous Breast pozwala średnio powiększyć swój biust o jakieś dwa rozmiary. Żeby zobaczyć efekty w postaci biustu większego o dwa rozmiary trzeba stosować Fabulous Breasts przez kilka miesięcy.

Skład suplementu opiera się na takich składnikach jak: papryka chili, wapń, drapacz lekarski, jagody Saw Palmetto, nasiona kopru oraz wyciąg z kozieradki.  Według zapewnień producenta suplement nie powinien powodować skutków ubocznych.

Są jednak przeciwskazania dla stosowania produktu. Nie powinny podejmować kuracji tym suplementem kobiety w ciąży lub, które karmią piersią dzieci. Suplement nie wchodzi w intereakację ze środkami antykoncepcyjnymi. Należy przyjmować trzy kapsułki w ciągu dnia popijając je dużą ilością wody.

A Wy co o nim sądzicie?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]