climax control w krakowie ?

Jest tutaj może ktoś z Krakowa kot stosuje climax control? Obleciałem już kurde kilka aptek i nigdzie nie mogę tego znaleźć. Może mi ktoś pomóc? Gdzie to kurde kupić w Krakowie?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Odpowiedzi:

  1. Ja akurat nie z krakowa, ale z tego co mi wiadomo to tego ogolnie nie ma w aptekach, wiec cyba niezależnie \od tego z jakiego jesteś miasta. Coś mi się wydaje ze ja na stronie producenta gdzies widziałem wlasnie info o tym, ze tego nie ma w aptekach, ale pewny w sumie nie jestem. Ja kupiłem na climaxcontrol.pl, specjalnie nie kombinowałem.

    Odpowiedz
  2. Ta, to prawda ze na stronie jest tam gdzies takie info ze tego się nie da kupic w aptekach i drogeriach. Oni to sprzedają tylko na tej swojej stronie. Akurat jeste z krakowa i też swego czasu się tego nasukałem, a potem się okazało ze to tylko na tej stronie ich można kupic. Wysyłka w sumie nie jest taka droga i szkoda ze od razu tego nie wiedziałem bo wydalem kase na dojazdy do aptek.

    Odpowiedz
  3. W sumie to kiedyś widziałem to na jakims sklepie online jeszcze, ale jakos tak mi się wydaje ze miało trochę inne opakowanie. Mozliweze to podrobka była bo nawet tansze to było wiec generalnie odradzam. Jak kupisz na stronie producenta to chociaż masz pewność ze to jest to oryginalne, a nie jakies z chin sprowadzane.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz