etutor vs supermemo

Szukając dobrych kursów online języka angielskiego natrafiłęm na etutor i supermemo. Oba mają w sumie niezłe opinie na necie i teraz kompletnie już nie wiem co w takim razie wybrać? Może ktoś pomóc?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Odpowiedzi:

  1. Ja bym wybrał etutor. Kiedyś się przygotowywałem do matury z tym, kupiłem abonament na 3 miesiące i naprawdę ne mogę powiedzieć bo bardzo dużo mnie to nauczylo. Kursy są tak zrobione, że lekko i przyjemnie wchodzi ta wiedza.

    Odpowiedz
  2. Supermemo jakos mi nie przypadł do gustu. Zastanawialem się czy nie zacząć nauki wlasnie z nimi, ale ostatecznie z polecenia ziomka wybrałem etutor i nie załuje. Tam jest fajnie bo kupujesz czasowy abonament i korzystasz ze wszystkiego co na stronie, czyli ze wszystkich kursów. Tanio, a kursy skuteczne.

    Odpowiedz
  3. Kursy na etutorze są szczególnie dobrze napisane dla początkujących i tu mogę je polecić. Ja już jestem na bardziej zaawansowanym poziomie i musze przyznać, ze w tym przypadku szału nie ma. Za to bardzo fajen mają kursy języka biznesowego, tu mi się ta wiedza bardzo przydała.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz