po jakim czasie climax control działa ?

Ludzie, wiecie może po jakim czasie zaczyna dzialac ten climax control? No biore to już 5 dzien i absolutnie nic się nie dzieje…będę wdzięczny za pomoc, mam nadzieje ze nie dalem się oszukać i to faktycznie jest skuteczne?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Odpowiedzi:

  1. Kolego, bez nerwów, nie ma się co tak denerwować od razu. Na stronie producenta jest ogolnie napisane, ze to powinno zacząć dzialac już po 4 dniach, ale to nie zonacza ze musi. U mnie faltycznie 4 dnia było już widać pierwsze efekty, ale jak u ciebie jeszcze nie ma to się nie przejmuj. Wydaje mi się ze nie powinno być problemów.

    Odpowiedz
  2. No, u mnie to człowieku dopiero w drugim tygodniu zaczęło się cos dziac, także faktycvznie poluzj majty i łykaj dalej. Co prawda spodziewałem się w sumie trochę większej petardy, ale tak generalnie to wcale nie jest zle, wiec mysle ze warto wydac na to kase.

    Odpowiedz
  3. Nie wiem,. Ja to prawie zaraz po zaczęciu łykania tego zauwazylem efkty, jeśli chodzi o erekcje bo stosunek to faktycznie zaczął się wydluzac dopiero gdzieś w 3 ygodniu, także nie wiem, ale tak w sumie to faktycznie nie jest zle. Tez nie zaluje wydanej kasy jak na razie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz