Pro Long System – czy warto skorzystać?

Real-foto Pro long system
Real-foto Pro long system

Pro Long System jest urządzeniem, które ma za zadanie powiększyć członka. Działanie produktu polega na powolnym rozciąganiu penisa poprzez powiększanie ilości i wielkości komórek, z których składa się prącie.

Urządzenie mogą stosować mężczyźni, którzy ukończyli osiemnasty rok życia i nie mają większych problemów ze zdrowiem. Pierwsze urządzenie zostało stworzone kilkanaście lat temu. Urządzenie powstało  z myślą o mężczyznach, którzy mieli jakiś uraz członka, np. był złamany.

Mężczyźni, którzy stosowali go zaobserwowali, że w czasie kuracji ich penis powiększył swoje rozmiary, dlatego producent zdecydował się na badania w tym kierunku. Produkt został stworzony przez zespół w skład, którego wchodzili: urolodzy, psychologowie, specjaliści od ergonomii, czy płodności.

W sumie z ProLongSystem skorzystało do tej pory ponad 250 tysięcy mężczyzn. Oprócz powiększenia penisa urządzenie pomaga również wyprostować członka. Ponadto według producenta ekstender poprawia erekcję, zwiększa ilość spermy oraz satysfakcję seksualną.

Penisa z pomocą urządzenia można powiększyć średnio o dwa do siedmiu centymetrów. Jak pokazują wyniki najnowszych badań  badani mężczyźni po półrocznej kuracji zaobserwowali powiększenie swojego penisa średnio o 4,93 cm.

Badanie przeprowadzono na 180-osobowej grupie. Średnia wieku mężczyzn wynosiła 26 lat. Badane osoby używały ProLogSystem przez godzinę dziennie. To urządzenie można zakupić tylko online na stronie producenta.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4]

Pro long system - opinie:

 1. ale jaja normalnie, przezabawnie wygląda to urządzenie ale mam je tylko dlatego ze po prostu dostałem w prezencie od żony, co dziwn to kurde chyba naprawdę działa, nie mierze se ekierką penisa, ale według mnie jest dłuższy

  Odpowiedz
 2. efekty widać, co prawda po dłuższym czasie, ale jednak. Wydaje mi się, ze to o tyle dobra rzecz ze wydluza się penisa naturalnie, bez żadnej potwornej chemii.

  Odpowiedz
 3. Działać faktycznie działa, ale niestety nie do końca jest taki dyskretny, pod bardziej obcisłymi spodniami to widać niestety, ogólnie jednak polecam.

  Odpowiedz
 4. w dzień trochę mało wygodny dlatego nocą to stosuje, natomiast jeśli chodzi o działanie to jestem zaskoczony, baaaardzo powoli, ale jednak wydłuża penisa.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz