czy climax control można kupić w aptece ?

W sumie yto jak poczyatlem te wszystkie opinie na temat tego climax control to nawet postanowiłem sobie to kupic, ale mam niestety jeden problem. Nie mogę tego znaleźć w zadnej aptece obok siebie, wiecie może w której da się to kupić?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Odpowiedzi:

  1. Ja się orientuje tyle, ze chyba w atperkach to tego nie sprzedają. Prawdopodobnie w innych sklepach raczej tez nie bo kiedyś slyszalem ze oni to tylko oferują na tej swojej stronie, czyli po prostu wejdź na strone producenta i tam to sobie zamów. Ja tak zrobiłem i było wszystko ok.

    Odpowiedz
  2. No dokładnie, na stronie producenta jest napisane, ze on to sprzedaje tylko na tym climaxcontrol.pl/ Wynika z tego, ze jak znajdziesz w innym miejscu to może być tak ze to jakas podrobka i tyle, ale to twoja sprawa. Ja się nie spotkałem z tym climax control w innym miejscu i tez kupowałem na stronie u producenta.

    Odpowiedz
  3. Ta, ja kiedyś się naszukałem dość sporo tego suplementu. Byłem w kilka aptekach, drogieriach, nawet zachaczylem taki sklep tu mam z riznymi suplementami wlasnie i tez nie było. Wnioskuje z tego, ze faktycznie nie da się tego tradycyjnie kupic tylko na stronie producenta. Niedlugo chyba tez tam sobie to zamowi\e.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz