jakie produkty na wypadanie włosów?

Jakie są na rynku dobre produkty, który zapobiegają temu uciążliwemu wypadaniu włosów bo już dosłownie nie mam siły na to. Trochę chodziłem do lekarza i dostawałem jakies leki, które nic nie dawały, kupowałem tez rozne szampony i nic z tego nie wyszlo…może jakies tabletki da się kupic, które będą na to dobre?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Odpowiedzi:

 1. może być ciężko powie ci szczerze bo wim z własnego doświadczenia, ze z tymi tabletkami to tez roznie bywa, jedne działają na człowieka jednego, a z kolei na drugiego już nie. musisz probowac, mysle ze w końcu coś ci pomoze, życze powodzenie bo na pewno wypadanie włosów jest mało przyjemne.

  Odpowiedz
 2. follixin jest w zasadzie całkiem niezły tylko drogi trochę, tak ja uważam bo po nim wlosy dużo mniej mi wypadają, a do tego jakby bujniejsza czupryna jest, wiec wydaje mi się, ze nawet nowe sobie odrastają po tym,

  Odpowiedz
 3. To prawda, tez od jakiegoś czasu stosuje i jestem zadowolony. Generalnie wypadanie zahamowało, z tuym porostem włosów to troszkę gorzej i ja jeszcze taki szampon dodatkowo kupuje to wydaje mi się, ze powoli tych kłaków na łbie się więcej robi. Mysle ze godne polecenia, a cena to kwestia raczej zasobności portfela, dla mnie nie jest tak źle.

  Odpowiedz
 4. Wypadają włosy? TYLKO dzisiaj 20.06.24 – środek, który naprawdę działa 30% taniej

 5. A nie ma jakichś promocji na stronie producenta, może gdzieś jakieś kupony są żeby to się dało troszkę taniej kupić czy coś takiego? będę wdzięczny za jakąś pomoc.

  Odpowiedz
 6. z tego co wiem to chyba nie, jedyne co mogę polecić jak chcesz trochę mniej wydac to kupuj więcej opakowan, na przykład przy 3 paczkach 1 jest gratis, czyli płacisz ogolnie mniej. To i tak trzeba brać przez dłuższy czas, wiec nie ma co jednego opakowania tylko kupować.

  Odpowiedz
 7. nie no jak na receptę, te leki kupuje się tylko i wyłącznie przez internet, a przez neta zawsze sprzedają tylko te medykamenty co sa bez recepty, nie da się recepty przedstawić farmaceucie przez internet, pewnie za dużo by się dało wtedy z tym nakombinować, tak mi się wydaje przynajmniej.

  Odpowiedz
 8. Działa ogólnie nieźle tylko że cholernie długo trzeba zaczekać na te efekty, u mnie dopiero w połowie stosowania drugiego opakowania pojawiły się efekty. Po 3 miesiącach jednak jak dla mnie jest super.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz