Xtrasize – 5 faktów, które musisz znać zanim będzie za późno

Poniżej kilka faktów, które musisz znać zanim kupisz Xtrasize

xtrasize
xtrasize
  1. Efekty kuracji nie pojawią się od razu- Działanie Xtrasize polega na zwiększeniu napływu krwi do członka oraz rozszerzenia ciał jamistych. Jednak jak każda kuracja musi potrwać. Pierwsze widoczne efekty stosowania tego suplementu powinny pojawić się kilka tygodni po rozpoczęciu kuracji. Członek powinien się stopniowo wydłużać i pogrubiać.
  2. Kuracja nie powinna być przerywana zaraz po osiągnieciu pożądanych efektów- Producent radzi, żeby po otrzymaniu oczekiwanych rezultatów nie przerywać od razu kuracji. Lepszą opcją jest stopniowe odstawieniu suplementu, czyli ograniczenie do jednej tabletki na dwa dni, później na tydzień, aż do całkowitego odstawienia.
  3. Xtrasize pomaga w przypadku problemów z potencją- Xtrasize wprawdzie nie jest skierowany do osób, które mają problemy z erekcją, ale wpływa na jej wydłużenie i wzmocnienie. Potwierdzają to mężczyźni, którzy stosowali Xtrasize.
  4. Zwiększenie dziennej dawki nie przyśpieszy efektów- Należy przyjmować jedną tabletkę dziennie po spożyciu posiłku, popijając ją znaczną ilością wody. Można również przyjmować jeszcze jedną tabletkę przed stosunkiem, jeżeli chce się zwiększyć swoje możliwości seksualne. Nie wolno jednak przyjmować więcej niż dwie kapsułki dziennie. To nie przyśpieszy rezultatów.
  5. Najlepiej kupować na stronie producenta- Zakup na stronie producenta daje pewność, że nie jest to podróbka, które pojawiają się na rynku. W przypadku zakupu większej ilości suplementu można liczyć na niższą cenę.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz