Dieta 3d chili – czy warto skorzystać z coraz bardziej popularnej diety?

dieta3dDieta3d.pl jest to portal dietetyczny, a konkretnie oferujący dietę 3 D Chili, która została stworzona przez Polkę, która jest z zawodu dietetyczką i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Struktura diety powstała na bazie wniosków wyciągniętych przez kobietę podczas odchudzania Amerykanek. Główną zasadą diety jest dodawanie do posiłków pieprzu, cynamonu, chili oraz imbiru. Są to przyprawy, które przyśpieszają proces przemiany materii. Ponadto potrawy są tak skomponowane, żeby zawierały wszystkie niezbędne składniki mineralne oraz odżywcze w tym błonnik.

Każda osoba, która chce rozpocząć stosowanie diety otrzyma własny, indywidualnie dobrany jadłospis. Posiłki oraz ich przygotowanie będą rozpisane na okres prawie miesiąca (28 dni). Na stronie pojawia się zapewnienie, ze stosowanie diety pozwala osiągnąć trzy efekty. Pierwszy z nich to zmniejszenie swojej wagi. Drugi efekt to pozbycie się dodatkowych centymetrów w pasie oraz biodrach. Ponadto ciało będzie w lepszym stanie i lepiej będzie wyglądało.

Stosując rozszerzoną formułę diety, czyli wraz z Cellulit Stop można poprawić wygląd swoich bioder i ud oraz pozbyć się „pomarańczowej skórki”. Pierwszym etapem zamówienia diety jest wypełnienie formularza, dzięki uzyskanym danym łatwiej będzie opracować indywidualny program diety. Następnie należy dokonać zapłaty. Można to zrobić przelewem internetowym, tradycyjnym, za pomocą serwisu PayPal lub karta kredytową. Po otrzymaniu przelewu użytkownikowi na adres e-mail przesyłane są materiały niezbędne do stosowania diety.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze opinie:

  1. jak dla mnie dieta ok. Menu w porzadu w miare smacze no i potrawy nie zbyt skomplikowane. Jak na razie schudłam 1, 8 kilo. poza dietą codziennie rano mam poranny jogging;)

    Odpowiedz
  2. do martusia: Moja kolezanka stosuje tą diete i na poczatku nie była zadowolona bo efektów nie było ale po dłuzszym stosowaniu zaczela gubic dodatkowe kilo. Takze trzeba byc wytrwałym;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz